skip to Main Content

Contactpersonen Regio Zuid Oost

Postcodes 4000/4099 5000/5099 5200/6699
Naam Telefoonnummer Mailadres
Accountmanager Regio Zuid Oost Jan Pieter Kilsdonk 0653829215 Janpieter.Kilsdonk@otis.com
Accountmanager Binnendienst Jorne Matheeuwsen 06-83296280 Jorne.Matheeuwsen@otis.com
Binnendienst Onderhoud Theo Vinken 0621203106 Theo.Vinken@otis.com
Supervisor Service Frans de Kubber 0629595511 Frans.deKubber@otis.com
Accountmanager Modernisering Huy Vu 0613128643 Huy.Vu@otis.com
Accountmanager Onderhoud Jorne Matheeuwsen 0887500666 Jorne.Matheeuwsen@otis.com
Regiokantoor Zuid 0887500666 GPOTISNLZuidland@otis.com
Fieldmanager Reparatie & Modernisering Ralph Clignett 0653358600 Ralph.Clignett@otis.com
Projectleider Modernisering Ruud van Schijndel 0646701416 Ruudvan.Schijndel@otis.com
Projectleider Reparatie Dion Poels 0646701193 Dion.Poels@otis.com
Regio Directeur Paul Segers Paul.Segers@otis.com
Back To Top