skip to Main Content

Contactpersonen Regio Zuid West

Postcodes 3200/3399 4100/4999 5100/5199
Naam Telefoonnummer Mailadres
Accountmanager Regio Zuid West Bert de Vin 0646701170 Bertde.Vin@otis.com
Accountmanager Binnendienst Baktash Kakar 0646701321 Baktash.Kakar@otis.com
Binnendienst Onderhoud Theo Vinken 0621203106 Theo.Vinken@otis.com
Supervisor Service Ad Smits 0646701304 Ad.Smits@otis.com
Accountmanager Modernisering Huy Vu 0613128643 Huy.Vu@otis.com
Regiokantoor Zuid 0887500666 GPOTISNLZuidland@otis.com
Fieldmanager Reparatie & Modernisering Ralph Clignett 0653358600 Ralph.Clignett@otis.com
Projectleider Modernisering Ruud van Schijndel 0646701416 Ruudvan.Schijndel@otis.com
Projectleider Reparatie Dion Poels 0646701193 Dion.Poels@otis.com
Regio Directeur Paul Segers Paul.Segers@otis.com
Back To Top