skip to Main Content

Contactpersonen Regio Zuid West

Postcodes 3200/3399 4100/4999 5100/5199
Naam Telefoonnummer Mailadres
Accountmanager Regio Zuid West Bert de Vin 06-46701170 Bertde.Vin@otis.com
Accountmanager Binnendienst Baktash Kakar 06-46701321 Baktash.Kakar@otis.com
Binnendienst Verkoop Theo Vinken Theo.Vinken@otis.com
Supervisor Service Ad Smits 06-46701304 Ad.Smits@otis.com
Accountmanager Modernisering Huy Vu 06-13128643 Huy.Vu@otis.com
Regiokantoor Zuid 088-7500666 GPOTISNLZuidland@otis.com
Fieldmanager Reparatie & Modernisering Ralph Clignett 06-53358600 Ralph.Clignett@otis.com
Projectleider Modernisering Ruud van Schijndel 06-46701416 Ruudvan.Schijndel@otis.com
Projectleider Reparatie Dion Poels 06-46701193 Dion.Poels@otis.com
Regio Directeur Paul Segers Paul.Segers@otis.com
Back To Top