skip to Main Content

Contactpersonen Regio Randstad Midden

Postcodes 2140/2599 2700/2799
Naam Telefoonnummer Mailadres
Accountmanager Regio Randstad Midden Raggae Monsels 06-46701199 Raggae.Monsels@otis.com
Binnendienst Reparatie Dylan Teeling 06-83130114 Dylan.Teeling@otis.com
Supervisor Service Titus Fleur  06-53824429 Titus.Fleur@otis.com
Fieldmanager Reparatie & Modernisering Erwin Koster 06-53822098 Erwin.Koster@otis.com
Projectleider Reparatie Erno de Voos 06-46701331 ErnoDe.Voos@otis.com
Projectleider Modernisering Rob Bloemberg 06-53829110 Rob.Bloemberg@otis.com
Regio Directeur Frank Greven Frank.Greven@otis.com
Back To Top