skip to Main Content

Contactpersonen Regio Randstad Zuid

Postcodes 2600/2699 2800/3199 3420/3449
Naam Telefoonummer Mailadres
Accountmanager Randstad Zuid Patrick Hougee 06-20135455 Patrick.Hougee@otis.com
Binnendienst Reparatie Yoshka van der Vaart 06-46701389 Yoshka.VanDerVaart@otis.com
Supervisor Service Jordy Pauw 06-83296280 Jordy.Pauw@otis.com
Field Manager Reparatie & Modernisering Erwin Koster 06-53822098 Erwin.Koster@otis.com
Projectleider Reparatie Erno de Voos 06-46701331 Ernode.Voos@otis.com
Projectleider Modernisering Rob Bloemberg 06-53829110 rob.bloemberg@otis.com
Regio Directeur Frank Greven Frank.Greven@otis.com
Back To Top