skip to Main Content

Contactpersonen Regio Randstad Noord

Postcodes 1100/1199 1400/1499 1500/2139
Naam Telefoonnummer Mailadres
Accountmanager Regio Randstad Noord Sven Zantkuijl 06-29595506 Sven.Zantkuijl@otis.com
Binnendienst Reparatie Jeroen Papenburg 0887500667 Jeroen.Papenburg@otis.com
Supervisor Service Jobin Gholami 06-20957415 Jobin.Gholami@otis.com
Fieldmanager Reparatie & Modernisering Erwin Koster 06-53822098 Erwin.Koster@otis.com
Projectleider Reparatie Erno de Voos 06-46701331 ErnoDe.Voos@otis.com
Projectleider Modernisering Rob Bloemberg 06-53829110 rob.bloemberg@otis.com
Regio Directeur Frank Greven Frank.Greven@otis.com
Back To Top